حضور درخشان داهوا در نمایشگاه CPSE 2019

حضور درخشان داهوا در نمایشگاه CPSE 2019

افتتاحیه بزرگ هفدهمین نمایشگاه (CPSE 2019)  با موفقیت در مرکز نمایشگاه های شهر Shenzhen برگزار شد. با موضوع “Dahua Heart of City —— Leading The Intelligent Twins Evolution” Dahua Technology , به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی برIoT  و خدمات نظارت تصویری، دستاوردهای خود را تحت ساختار شهر جدید هوشمند ، از جمله شهر امن ، معرفی می کند. Smart Traffic ، Retail Smart ، Firefighting Smart و سایر موارد موفقیت آمیز و همچنین HD Panorama ،AI ، 5G و سایر محصولات هوشمند ، یک جشن امنیتی، فناوری بزرگ را برای حاضران در این رویداد فراهم می کند.

نمایشی درخشان، فن آوری مفید

در هر حوزه نمایشگاهی Dahua Technology ، برنامه های جدید برای عملیات شهری ، مدیریت شرکت ها و مصرف کنندگان نمایش داده و بینشی کلی از آخرین راه حل های عملی خود ارائه می دهد.

Dahua HOC Safe City Solution از سنجش چند بعدی IoT ، داده های بزرگ ، داده های ابری ، هوش مصنوعی و سایر فناوری ها پشتیبانی می کند. این پلتفرم هوشمند را در ساختن حالت جدید “پلیس آنلاین” که در شهر های Hangzhou, Ningbo, Guizhou  و سایر شهرهای چین به اجرا در آمده است ، بطور جامع و کاربردی، امنیت عمومی را بهبود می بخشد.

راه حل هوشمند ترافیک Dahua HOC در مراکز سنجش ، مراکز توانمندی و مراکز تجاری در دستیابی به زنجیره ارزش داده ها استفاده می کند و به سمت مدیریت هوشمند تر و دقیق تر ترافیک حرکت می کند. با اجرای مداوم، راه حل ها در پلیس راهنمایی و رانندگی بزرگراه استان ژجیانگ ، پلیس راهنمایی و رانندگی شهر لیوژو و سایر مناطق نتایج مثبت کسب کرده اند.

Dahua HOC Smart Retail Solution یک مجموعه داده و تجزیه و تحلیل آنلاین از مردم ، محصولات و مناطق فروشگاه را بر اساس سنجش آفلاین ارائه می دهد. از طریق ابر داده ، به فروشگاه های معاملات ماشین ، فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشی و سایر مشاغل خرده فروشی در کاهش هزینه و افزایش کارآیی و عملکرد آنها کمک می کند.

راه حل آتش نشانی هوشمند Dahua HOC یک نظارت عمیق در زمینه جلوگیری و کنترل آتش سوزی ، نجات در سایر مناطق تجاری فراهم می کند. با کمک ربات آتش نشانی هوشمند داهوا ، هلیکوپتر آتش نشانی بدون سرنشین هوشمند و سایر تجهیزات ، انسان را با استفاده از ربات ها در عملیات زمین و هوایی جایگزین می کند .

دوربین جدید قابل تنظیم صحنه که توسط Dahua Technology به بازار عرضه شده است ، طراحی بر اساس کاربرد” ، دوربین را براساس استخراج جامع مطالبات مشتری و تجزیه و تحلیل عمیق صحنه تعریف می کند. دوربین Dahua Hubble با قابلیت پشتیبانی  از   64MP Ultra HD panorama و ویژگی های آنالیز AI و AR را در دستیابی به تعامل تصویری هوشمند ترکیب می کند. دوربین Dahua PolarLight به طور موثری در ضبط تصویر چهره در نور کم ، باعث کاهش آلودگی نور می شود. دوربین شبکه هوشمند Dahua Tianque دارای لنزهای متعددی است که می توانند از راه دور و به طور مستقل تنظیم شوند ، مناسب برای نظارت پانوراما و دقیق. دوربین PTZ Dahua Hunter از یک معماری سکوی دوتایی با اتصال پانوراما و تفصیلی بهره می برد و به طور خارق العاده ای قابلیت کاربرد صحنه های هوشمند و استقرار مناسب را بهبود می بخشد. دوربین Dahua Tianxing از فناوری دوربین دوتایی استفاده می کند که می تواند وسیله نقلیه متخلف را در یک پوشش ۱۰۰ متری ضبط کند و مشکل صنعت را در ضبط تخلف در صحنه های بزرگ حل کند. دوربین حرارتی داهوا با قابلیت ثبت دقیق دما، از جمله سیگار کشیدن ، و سایر رفتارها را به صورت هوشمند تجزیه و تحلیل می کند.

علاوه بر این از محصولات دیگری مانند ، Dahua HDCVI 6.0 ، PTZ پانوراما ، کنترل دسترسی به تشخیص چهره و سایر محصولات نوآورانه نیز رونمایی شده است که علاقه مندان را به خود جلب می کند.

حضور درخشان داهوا در نمایشگاه CPSE 2019

مطالب مشابه

تجهيز كارتينگ Autodromeدر ايتاليا به سيستم نظارت تصويري داهوا

تجهيز كارتينگ Autodromeدر ايتاليا به سيستم نظارت تصويري داهوا

Modenaشهري باستاني در ايتالياست كه به “پايتخت موتورها” شهرت دارد....

بدافزار ایرانی Persirai بیش از ۱۲۰ هزار دوربین تحت شبکه را در معرض هک قرار داده است

طبق بررسی محققین موسسه‌ی Trend Micro, یک بدافزار جدید بنام پرسیرای...

داهوا از سری جدید محصولات امنیتی خود رونمایی نمود

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه...

تنظیمات قالب