داهوا از NVR 4.0 رونمایی نمود – UI جدید ، تجربه جدید

داهوا از NVR 4.0 رونمایی نمود – UI جدید ، تجربه جدید

Dahua Technology  به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی برIoT و خدمات نظارت تصویری،NVR 4.0  را با UI جدید و تجربه جدیدی ارائه کرده است که همه چیز را برای کاربران آسانتر می کند . NVR 4.0 جدید از مدلهای اصلی Dahua  شامل   NVR2000-4KS2، NVR4000-4KS2 ، NVR5000-4KS2 ، NVR4000-I و همچنین NVR5000-I پشتیبانی می کند.

آسان برای استفاده

با GUI جدید ، کارایی سیستم آسان می شود.طراحی ماژولار رابط کاربری حرفه ای تری ارائه می دهد ، که دارای طرح های رنگی، روشن و نمادهای بصری است که به تجربه کاربر پسند کمک می کند.

NVR4.0 با داشتن قابلیت سازگاری پیشرفته ، نسخه های مختلفی از مرورگرها را پشتیبانی می کند تا کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی از قبیل بروزرسانی مرورگر ، افزونه های ناسازگار یا فلش ناسازگار ، وارد سیستم و روان کار کنند.

یکی از کارکردهای جدید که برای کاربران مفید است جستجوی روزانه است. این اجازه را می دهد تا کاربران به راحتی فیلم های ضبط شده امروز و روز قبل یا روز بعد را جستجو کنند ، که این کارآیی را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

مطابقت آسان

NVR 4.0 از دسترسی به دوربین های مختلف با کارکردهای مختلف مانند TPC ، AI fisheye ، شمارش افراد AI ، PTZ و غیره پشتیبانی می کند ، که راه حل های مختلف هوشمندی را ارائه می دهد. کاربران قادر خواهند بود با توجه به خواستهای شخصی خود ، دوربین را به راحتی مطابقت داده و تغییر دهند.

علاوه بر این ، NVR 4.0 از مشخصات ONVIF پشتیبانی می کند ، این یعنی سازگاری بالا با دستگاه های شخص ثالث.

محافظت آسان

قابل درک است که روند کلی توسعه AIoT نگرانی بیشتری را برای امنیت شبکه و خطر به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی ایجاد می کند. اما کاربران لازم نیست نگران باشند زیرا با طراحی NVR 4.0 محافظت آسان است.

برای ایجاد امنیت جامع در سیستم ، پروتکل امنیتی جدید اضافه شده از Firewall برای الزامات امنیت شبکه ، محدود کردن دسترسی (اتصال به آدرس MAC) و همچنین تأیید دسترسی ۸۰۲٫۱ پشتیبانی می کند.

با ماموریت “فعال کردن یک جامعه امن تر و زندگی هوشمند تر” ، فناوری Dahua به “نوآوری ، کیفیت و خدمات” برای خدمت به شرکا و مشتریان در سراسر جهان ادامه می دهد.

مطالب مشابه

گزارش مالی شرکت وسترن دیجیتال (WD) در سه ماهه اول 2017

گزارش مالی شرکت وسترن دیجیتال (WD) در سه ماهه اول ۲۰۱۷

شرکت وسترن دیجیتال (Wester Digital) در گزارش مالی از عملکرد...

با آیفون های تصویری داهوا آرامش خیال را تجربه کنید

با آیفون های تصویری داهوا آرامش خیال را تجربه کنید

با توسعه سریع اقتصاد و همچنین افزایش مداوم استاندارد زندگی...

خطر حملات DDoS برای اینترنت اشیاء و دوربین های مداربسته

خطر حملات DDoS برای اینترنت اشیاء و دوربین های مداربسته

با پیش بینیهای گارتنر تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۰٫۴...

تنظیمات قالب