قفل هوشمند Dahua ترکیبی از ایمنی و راحتی

اولین فاکتور یک خانه هوشمند قفل های آن است!

Dahua Technology به عنوان یک پیشرو در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئو یی ، سری جدیدی از قفل های هوشمند ( سری دارای بلوتوث و سری دارای بلوتوث و Wifi 433 ) را برای حفاظت و راحتی بیشتر عرضه کرده است.

                                                                                            Dahua Smart Lock ASL2101K-R                                         Dahua Lock Body         

کلید های قفل های سنتی به راحتی گم میشوند و همچنین امکان تکثیر کردن آن ها بسیار ساده است ,همچنین ساکنان نمی توانند در صورت لزوم از راه دور درب را باز و بسته کنند. قفل هوشمند Dahua Smart Lock ترکیبی از یک قفل مکانیکی با یک موتور الکترونیکی پنهان در پانل است. زبانه قفل می تواند به راحتی بدون از بین بردن بدنه اصلی , قفل خود را به قفل هوشمند Dahua متصل کند ، تنها با نصب پانل داخلی و خارجی قفل بر روی بدنه صورت می گیرد. قفل هوشمند Dahua در دو رنگ نقره ای و سیاه موجود می باشد. در زیر برخی از نکات فنی آن ذکر شده است.

برخورداری از گرید B امنیتی و دارای مقاومت حداکثری

ساخته شده از آلیاژ روی، بخش فلزی قفل هوشمند Dahua قابلیت پشتیبانی از استاندارد IK08 می باشد.بر همین اساس امنیت توسط ساختار مستحکم قفل ها تضمین شده است.

امکان گشودن در براحتی از راه دور در صورت لزوم , در عین حال امکان ورود غیر مجاز را غیر ممکن می سازد . امکان گشودن درب از طریق ۴ روش: کلید، کارت، رمز عبور و بلوتوث

محصولات سری بلوتوث و بی سیم ۴۳۳ قابلیت پشتیبانی از باز کردن قفل از راه دور را دارا می باشد. هنگامی که این قفل هوشمند با VTO2111D-WP (433) متصل شود ، می توانید درب را برای مهمانان خود از راه دور از طریق برنامه DMSS در تلفن همراه خود باز کنید.

مکانیسم های ایمنی قوی تر کارت های رمزگذاری شده بسیار پیچیده تر از موارد معمول مانند کلیدها می باشند که امکان تکثیر آن ها را به شدت کاهش می دهد علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند از اتصال بلوتوث استفاده کنند که دارای سازگار ی با الگوریتم های رمزنگاری برای برقراری ارتباط امن است. با استفاده از آخرین فن آوری ها برای ارتقاء قفل ها ی خود خانه های خود را به مکانی امن تر تبدیل کنید. 

انتشار قفل هوشمند داهوا، نمونه دیگری از انجام ماموریت DAHUA به عنوان ” شهری امن تر و زندگی هوشمندتر” است.

مطالب مشابه

کنترلی عالی و حرفه ایی بر روی محیط با دستگاه Access controller

داهوا اخیرا سری جدیدی ازدستگاه access controller  خود را با نام ASC2204C-H روانه بازار...

گزارش مالی شرکت وسترن دیجیتال (WD) در سه ماهه اول 2017

گزارش مالی شرکت وسترن دیجیتال (WD) در سه ماهه اول ۲۰۱۷

شرکت وسترن دیجیتال (Wester Digital) در گزارش مالی از عملکرد...

داهوا HDCVI 4.0 و هایک ویژن TurboHD 4.0 با رزولوشن ۸ مگاپیکسل از راه می‌رسند

داهوا HDCVI 4.0 و هایک ویژن TurboHD 4.0 با رزولوشن ۸ مگاپیکسل از راه می‌رسند

داهوا و هایک ویژن نسل چهارم فناوری‌های آنالوگ‌اچ‌دی خود را...

تنظیمات قالب