نسل پنجم TurboHD هایک ویژن هوش مصنوعی را به دوربین های آنالوگ می آورد

Hikvision-Turbo-HD-5-Soloution-doorbin-info-01

هایک ویژن بزرگترین تولیدکننده دوربین مداربسته دنیا از فناوری Turbo HD 5.0 رونمایی کرد. نسخه جدید توربو اچ‌دی هایک‌ویژن برای اولین‌بار هوش مصنوعی را با دوربین‌ و دی‌وی‌آر های آنالوگ تلفیق نموده است.

هنوز ۱ سال از ارائه فناوری هوش مصنوعی (AI) و یادگیری عمیق (Deep Learning) در دوربین‌های تحت‌شبکه نگذشته که هایک‌ویژن تصمیم به عرضه آن در دوربین‌های آنالوگ گرفته است. فناوری‌های Acusense و ColorVU در نسل جدید دوربین و دی‌وی‌آر های این برند، تجربه‌ی جدیدی از نظارت تصویری را برای کاربران به ارمغان خواهند آوردHikvision-Turbo-HD-5-Soloution-doorbin-info.

فناوری Acusense مخصوص دی‌وی‌آر ها و ColorVU مخصوص دوربین‌های سری ۵ توربو ارائه شده‌اند. بر این اساس ۱۱ مدل مختلف دی‌وی‌آر اکیوسنس Acusense امکان تحلیل عمیق تصاویر و تشخیص انسان از حیوانات و اشیاء حاضر در صحنه را خواهند داشت. علاوه بر این کاربران براحتی می‌توانند صحنه‌های ضبط‌شده‌ی حاوی حضور انسان، حیوانات و یا خودروها را بطور متمایز و بسرعت جستجو و بررسی نمایند.

دوربین‌های کالرویو ColorVU نیز به نوبه‌ی خود تجربه‌ی تصاویر رنگی و شفاف در تمامی شرایط نوری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. در این دوربین‌ها از سنسورهای حساس‌تر استفاده شده، پیکسل‌های بزرگتر دریافت نور بیشتری خواهند داشت، دهانه دیافراگم برای ورود نور بازتر شده و از لنزهای شفاف‌تر با پوشش ED و ضد پراکندگیِ نور استفاده شده است. به این ترتیب تقریبا در تمامی شرایط نوری بصورت ۲۴ ساعته می‌توان تصاویر رنگی و شفاف دریافت نمود.

فرانگ ژانگ مدیر ارشد بخش بازاریابی محصولات هایک‌ویژن در این‌خصوص می‌گوید:

با دی‌وی‌آر های اکیوسنس و فناوری انقلابی هوش مصنوعی، کاربران ما تجربه‌ی جدیدی از نظارت تصویری با درصد خطای کمتر و یافتن سریعتر حوادث، خواهند داشت. از سوی دیگر دوربین‌های کالرویو تصاویر رنگی کم‌نظیر حتی در تاریکی مطلق ارائه می‌دهند.

بزودی و با فاصله‌ی کوتاهی از عرضه‌ی جهانی، شاهد ارائه‌ی محصولات توبو اچ‌دی ۵ هایک‌ویژن در بازار ایران خواهیم بود.

 

مطالب مشابه

قربانیان باج افزار WannaCry رو به افزایش

قربانیان باج افزار WannaCry رو به افزایش

  حملات وسیع باج افزار WannaCry به ایران هم رسید و مخاطرات بسیاری...

همکاری DAHUA با شرکت Theia برای ارائه لنزهای ۴K

Dahua Technologyبه عنوان یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل...

هارد دیسک بنفش وسترن دیجیتال مخصوص سیستم های نظارت تصویری

هارد دیسک بنفش وسترن دیجیتال مخصوص سیستم های نظارت تصویری

کمپانی Western Digitall از جمله تولیدکنندگان بزرگ هارد دیسک است...

تنظیمات قالب