هایک ویژن اولین دستگاه NVR Deep Learning جهان را معرفی کرد

هایک ویژن، از تولیدکنندگان برتر محصولات نظارت تصویری شامل دوربین مداربسته تحت شبکه و HDTVI و دستگاه DVR و NVR، اولین دستگاه NVR جهان که از قابلیت “Deep Learning” یا “یادگیری عمیق” بهره گرفته است را معرفی کرد.
این دستگاه NVR به شکلی کارآمد یاد می‌گیرد اشخاص درون تصویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته را شناسایی کند. این ان وی ار همچنین یاد می‌گیرد آلارم‌های خطایی که بخاطر اشیاء متحرک موجود در محیط به صدا درمی‌آیند را خنثی کند.
این دستگاه NVR ۳۲ کانال هایک ویژن مدل iDS-9632NXI-I8/16S اولین دستگاه NVR از سری محصولات DeepinMind می‌باشد.

 

شرکت هایک ویژن مفهوم «یادگیری عمیق» را وارد صنعت امنیت کرده و سری جدید محصولات هوشمند خود را وارد بازار می‌کند. سری DeepinMind دستگاه های NVR هایک ویژن با الگوگیری از پروسه‌های یادگیری و حافظه انسان، از الگوریتم‌های جدید و پیشرفته‌ای جهت دست‌یابی به قدرت اجرایی شگفت‌آور و دقیق در آنالیز تصاویر بهره برده است. این محصول گزینه مناسبی برای راه‌اندازی سیستمی مجهز به زنگ خطر (آلارم) می‌باشد.
580-hikvision-deepinmind-nvr-deep-learning

 

آلارم‌های اشتباه بصدا درآمده توسط حیوانات، ریزش برگ درختان، سایه‌ها، تغییرات روشنایی در محیط و غیره پرسنل بخش امنیت سازمان‌ها و امکان را بستوه آورده، و همچنین باعث افزایش هزینه‌ها و هدر رفتن منابع می‌شوند. اما دستگاه NVR مدل iDS-9632NXI-I8/16S هایک ویژن با تکیه بر قابلیت تشخیص بدن انسان، بطور موثر و کارآمد از بصدا درآمدن آلارم‌های اشتباه جلوگیری می‌کند. ان وی ارDeepinMind شرکت Hikvision با دقتی بی‌سابقه (بیش از ۹۰%) حرکات انسان شناسایی می‌کند.

پردازشگر گرافیکی (GPU) پرسرعت این دستگاه ان وی ار هایک ویژن به پروسه پردازش سرعت می‌بخشد، این درحالیست که الگوریتم‌هایDeep Learning باعث بهبود دقت سیستم می‌شوند. علاوه بر این، در مقایسه با دستگاه‌های قدیمی، قابلیت‌های این مدل از NVR به کاربر امکان جستجوی سریع در میان تصاویر ضبط شده جهت یافتن تصویر موردنظر را با سرعتی بسیار بالا می‌دهد.

“با معرفی دستگاه NVR مدل iDS-9632NXI-I8/16S، هایک ویژن به نصابان و مصرف‌کنندگان سطح جدیدی از دقت فعال‌سازی زنگ خطر و بدنبال آن سیستم امنیتی نظارتی کارآمدتری را به ارمغان آورده است.”
– کیان یو، معاونت مرکز کسب و کار بین المللی Hikvision

 

دستگاه NVR سری DeepinMind هایک ویژن مدل iDS-9632NXI-I8/16S به آسانی می‌تواند جایگیزین دستگاه DVR یا NVR از پیش نصب‌شده شود و با برداشتن تنها یک قدم به سیستمی هوشمند دست یافت. چنین بروزرسانی باعث بهبود عمکرد سیستم شده و قدرت اجرایی و امنیت را تا حد چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

دستگاه NVR سری DeepinMind شامل ۳۲ کانال ورودی تصویر برای دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا IP (تا ۱۲ مگاپیکسل)، خروجی تصویر HD و دیکدینگ، یک هارد دیسک، تنظیمات RAID برای هارد دیسک تا ۸ ترابایت فضا و dual-NIC می‌باشد.

به علاوه هایک ویژن با بهره‌گیری از تکنولوژی یادگیری عمیق یا Deep Learning، به تولید خانواده‌ای از محصولات هوشمند جهت به حداکثر رساندن کارآیی پرداخته است. این خانواده شامل دوربین های مدار بسته تحت شبکه DeepinView و دستگاه یا سرورهای DeepinMindمی‌شود.

 

مطالب مشابه

بدافزار ایرانی Persirai بیش از ۱۲۰ هزار دوربین تحت شبکه را در معرض هک قرار داده است

طبق بررسی محققین موسسه‌ی Trend Micro, یک بدافزار جدید بنام پرسیرای...

داهوا از سری جدید آیفون های تصویری خود با قابلیت تشخیص چهره رونمایی نمود

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه...

کسب رتبه سوم در بین ۵۰ شرکت برتر دوربین مدار بسته

Security 50یکی از جامع ترین و تأثیرگذارترین گزارشات موجود در...

تنظیمات قالب