همکاری DAHUA با شرکت Theia برای ارائه لنزهای ۴K

Dahua Technologyبه عنوان یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل در صنعت نظارت جهانی ازاین پس دوربین های خود را

(IPC-HF81230E) به لنز های  ۴Kشرکت theia مجهز خواهد نمود

شرکت theia یکی از شرکت های معتیر در زمینه تولید لنزهای دوربین های IP  می باشد.

رزولوشن ۴K  امروزه یک پیشرفت انقلابی در تکنولوژی پردازش تصویر بحساب می آید. در همین راستا و بر اساس تفاهم نامه بین دو شرکت DAHUA و theia از این پس دوربین های IPC-HF81230E داهوا با برخورداری از لنز های ۴K کیفیتی چهار برابر رزولوشن دوربین های استاندارد HDTV 1080p را ارائه می دهند .

رزولوشن ۴K بطور قابل توجهی وضوح و کیفیت را در ویدیو افزایش می دهد که  این قابلیت دوربین های داهوا را (IPC-HF81230E) به مشاهده و پخش ویدیوهای واضح تر در مناطقی با گستره دید بالا و وسیع قادر میسازد.

این دوربین ها (IPC-HF81230E) همچنین دارای سنسور پیشرفته تصویری STARVIS سونی نیز میباشند که ابعاد پیکسل ها را تا ۱٫۸۵ µm افزایش می دهد.

دوربین های IPC-HF81230E داهوا قادر به ارائه ویدیو با کیفیت ۴K حتی در محیط های کم نور می باشند. که این قابلیت باعث شده تا این دوربین به انتخابی ایده آل برای محیط هایی با نور کم تبدیل شود.

 

 

لنز های theia 4K با ارائه رزولوشن بالا مطابق با کیفیت تصویر وعده داده شده توسط سنسور ۴K ارائه تصاویر با کیفیت بالا همراه با سنسور با ابعادی تا ۱٫۷/۱ را تضمین میکند.

خانواده لنز های Varifocal یک میدان افقی از ۱۱۲ تا ۹ درجه را با لنز ۴-۱۰و لنز ۱۲ تا ۵۰ میلیمتری پوشش می دهد. این لنزها با رزولوشن۴K  در روز و شب با کمتر از ۵ میکرون تمرکز در نزدیک نور IR کار خود را به خوبی انجام می دهند. این لنزها با توجه به اندازه معمول دیگر لنز ها ، فقط ۵۲ میلیمتر طول دارند. در مقایسه با دیگر لنزهای ۴K با فرمت ۱ / ۱٫۷ اینچی و با ویژگی های مشابه، آنها بسیار کوچکتر هستند و اجازه می دهد تا آنها را در محوطه های کوچکتر قرار دهیم.

همچنین به لطف برخورداری از لنز های  SL410 از قابلیت بالایی در جمع آوری نور محیط برخوردار می باشد که احتمالا بهترین توانایی جمع آوری نور از هر لنز Varifocal  دیگری در بازار نظارت تصویری امروز است.

 

مطالب مشابه

آمار جالب شرکت SEAGATEدر نمایشگاهsecutech 2017

آمار جالب شرکت SEAGATEدر نمایشگاهsecutech 2017

شرکت سیگیت (Seagate) اخیرا سمیناری در نمایشگاه Secutech 2017 برای...

تلفیق تکنولوژی Control4 و داهوا در ساخت تجهیزات هوشمند

تلفیق تکنولوژی Control4 و داهوا در ساخت تجهیزات هوشمند تکنولوژی Control...

بدافزار ایرانی Persirai بیش از ۱۲۰ هزار دوربین تحت شبکه را در معرض هک قرار داده است

طبق بررسی محققین موسسه‌ی Trend Micro, یک بدافزار جدید بنام پرسیرای...

تنظیمات قالب