Dahua از سری جدید محصولات Mini PT / PTZ با قابلیت نصب آسان و نظارت از راه دور رونمایی کرد

Dahua از سری جدید محصولات Mini PT / PTZ با قابلیت نصب آسان و نظارت از راه دور رونمایی کرد

کاهش دشواری نصب و افزایش دامنه نظارت مؤثر دوربین ها

 Dahua Technologyبه عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT و خدمات نظارت تصویری،سری PT / PTZ mini را راه اندازی می کند ، یک دوربین IP کوچک با اندازه های مختلف pan-tilt. با طراحی کم حجم و عملکرد عالی محصول ، سری mini PT / PTZ یک راه حل مقرون به صرفه را برای مکان های مختلف مانند خرده فروشی ، هتل ها ، سوپر مارکت ها ، ورودی ها و غیره ارائه می دهد.

در گذشته عموماً دو روش برای تنظیم زاویه نظارت در طی مراحل نصب وجود داشت. نصب کننده ها می توانند با کمک تستر دوربین را تنظیم کنند یا یک نفر در اتاق کنترل به صفحه نمایش نگاه کند ، و شخص دیگر مطابق آن دوربین را تنظیم کند. اما اکنون با وجود سری PT / PTZ mini ، دیگر لازم نیست، زیرا می توانید هر زمان و از طریق رایانه از راه دور زاویه دوربین را تغییر دهید ، بنابراین هزینه کار را نیز پایین می آورید. کاربران همچنین می توانند فقط با تنظیم صفحه نصب دستگاه ، یکی از مدل های سقفی یا دیواری را انتخاب کنند که این امر باعث کاهش هزینه خرید لوازم جانبی اضافی می شود.

مزیت رقابتی دیگر که توسط سری mini PT / PTZ به وجود آمده این است مربوط به محدوده نظارت مؤثر است. از آنجا که دوربین ها دیگر در زاویه ثابت نیستند ، با چرخاندن دوربین می توان منطقه مانیتور را بزرگ کرد. به عبارت دیگر ، کاربران فقط نیاز به خرید دوربین های کمتری برای دامنه نظارت گسترده تر و در نتیجه کاهش هزینه خرید دارند.

علاوه بر این ، از طریق سیستم PT / PTZ mini ، کاربران می توانند اگر بخواهند جزئیات را با وضوح بیشتری مشاهده کنند در هنگام بروز برخی موارد ، زاویه را تنظیم کنند. پیش بینی می شود خیلی زود خانواده Dahua mini PT / PTZ از عضو جدید خود DH-SD1A404XB-GNR رونمایی کند که از قابلیت های شمارش افراد و نقشه گرما برای محاسبه خودکار رفتار افراد پشتیبانی می کند.

به طور کلی ، مینی سری PT / PTZ جدید Dahua Technology دارای بزرگنمایی optical قدرتمند و عملکرد دقیق pan-tilt در ضمن صرفه جویی زیادی در هزینه و نیروی کار از نظر نصب و خرید است ، که این مزیت باعث می شود انتخاب مناسبی برای کاربران شود. جایی که هزینه کار زیاد است با ماموریت “فعال کردن یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر” ، فناوری Dahua به “نوآوری ، کیفیت و خدمات” برای خدمت به شرکا و مشتریان در سراسر جهان ادامه می دهد.

مطالب مشابه

دستگاه های H.265 XVR داهوا عملکردی قوی، سازگاری بهتر و هزینه های پایین را ارائه می دهد

دستگاه های H.265 XVR  داهوا عملکردی قوی، سازگاری بهتر و هزینه های...

هایک ویژن Turbo HD 4.0 با رزولوشن 8 مگاپیکسل و سازگاری PoC

هایک ویژن Turbo HD 4.0 با رزولوشن ۸ مگاپیکسل و سازگاری PoC

هایک ویژن محصولات نظارت تصویری Turbo HD نسخه ۴٫۰ خود را بزودی به بازار...

Dahuaتکنولوژی پیشرفته HDCVI-PoCرا عرضه نمود

Dahua، به عنوان یک  کمپانی پیشرو در ارائه خدمات در...

تنظیمات قالب